X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گنجی(مهاجرت کانادا) Ganji Immigration Services www.GanjiCo.com

برنامه جدید مهاجرت کبکMon projet چیست؟

Mon_Projet_Quebec_ganji_skilled_worker_2016

برنامه جدید مهاجرت کبکMon projet  چیست؟

سیستم مهاجرت نیروی متخصص کبک Quebec Skilled Worker  در سال 2016 تغییرات زیادی داشت که مهمترین آن  در برنامه آنلاین Mon projet Quebec مشخص انجام شده است.

همانطور که میدانید استان کبک بصورت جداگانه در 3 بخش نیروی متخصص و سرمایه گذاری کبک و کارآفرینی کبک مهاجر جذب می نماید. متقاضیان بخش نیروی متخصص کبک در بخش های مختلفی مانند: سن، سطح تحصیلات، رشته تحصیلی، تجربه کار و مهمتر از همه دانش زبان فرانسه و انگلیسی امتیاز کسب می کنند. این برنامه یکی از پرتقاضا ترین برنامه ها برای مهاجرت خانواده است. در این برنامه فرد بعد از قبولی موفق به دریافت نامه تاییدیه استان کبک به نام Quebec Selection Cetrificate CSQ و در نهایت با ارائه پرونده به فدرال طی یک بازه حدود 2 تا 3 سال موفق به ورود به کانادا می شود.

از ابتدای سال 2016 روش ارائه درخواست به صورت آنلاین به نام mon projet تغییر پیدا کرده است. مرحله بعد این پذیرش از تاریخ 18 ژانویه 2016 تا 31 مارچ 2800 پرونده را در سیستم آنلاین قبول خواهد کرد. البته افراد دارای پیشنهاد شغلی معتبر یا افراد مقیم کبک با ویزای موقت می توانند از تاریخ 5 ژانویه ثبت نام کنند.

پذیرش آنلاین نیروی متخصص کبک Mon projet به متقاضیان جهت دریافت CSQ کمک می کند تا پرونده خود را ثبت و پرداخت پول را آنلاین انجام داده و بتوانند تغییرات لازم مانند تغییر آدرس، اضافه شدن فرزند، ازدواج و ... را بعد از ثبت نام انجام دهند و بتوانند پیام های مربوط به پرونده خود را مشاهده کنند.


با توجه به حجم زیاد تقاضا های متقاضیان مهاجرت از طریق پذیرش آنلاین نیروی متخصص کبک Mon projet در ادامه جزئیات و توضیحاتی را در مورد این روش بیان می کنیم، امید داریم بتوانیم راهنمای خوبی برای شما باشیم:


پذیرش آنلاین نیروی متخصص کبک Mon projet چیست؟

این برنامه پذیرش استان کبک از ابتدای سال 2016 آغاز شده است و متقاضیان می بایست طبق این سیستم که بسیار شبیه به اکسپرس اینتری فدرال است پرونده خود را ارسال کنند، از مزایای این روش می توان عدم نیاز به سیستم پست، پرداخت آنلاین، مشاهده پیام ها و انجام تغییرات لازم را نام برد، که جزئیات آن در لیست سوالات و پاسخ های زیر درج شده است:


سوالات متداول و پاسخ در مورد  برنامه آنلاین کبک Mon Projet  را مشاهده نمایید:(کلیک کنید)