X
تبلیغات
زولا

گنجی(مهاجرت کانادا) Ganji Immigration Services www.GanjiCo.com

آینده کانادا در سال 2050 میلادی چگونه خواهد بود


Canada_future_2050_ganji
آینده کانادا در سال 2050 میلادی چگونه خواهد بود
مؤسسه مشاوره ای PwC در گزارشی نسبت به رده بندی کشورهای قدرتمند اقتصادی دنیا در سال 2050 پرداخت که بر اساس این رده بندی، در سال ۲۰۵۰ آمریکا همچنان اقتصاد برتر دنیا خواهد بود و کشورهای آلمان، انگلیس و کانادا در مکان های بعدی قرار خواهند داشت اما چین و هند نیز فاصله خود را با صدر جدول کاهش خواهند داد.

در این گزارش  از دورنمای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) اعلام کرد: اقتصاد انگلیس اگرچه نمی تواند به طور کامل از پیامدهای خروج از اتحادیه اروپا در امان بماند و در کوتاه مدت دچار افت رشد اقتصادی خواهد شد اما تأثیرات مثبت این اتفاق را به لطف افزایش نسبی جمعیت فعال و اقتصاد منعطف این کشور، در سال ۲۰۲۰ و پس از آن احساس خواهد کرد.

کارشناسان PwC در جدیدترین گزارش خود از چشم انداز اقتصاد دنیا در سال ۲۰۵۰، با استفاده از چندین مدل برای تحلیل روند تغییرات جمعیت، سرمایه گذاری، آموزش و پیشرفت فن آوری پیش بینی کرده اند که تا سال ۲۰۵۰ شش کشور از هفت اقتصاد بزرگ دنیا جزء بازارهای نوظهور خواهند بود که در رأس آنها چین قرار دارد.
در حال حاضر کانادا رتبه دهم را در لیست دارد. سیستم اقتصادی کانادا یکی از قوی تری و با ثبات‌ترین سیستم‌های پولی وبانکی را در دنیا دارد و تا به اینجا توانسته از پس بحران‌های اقتصادی در دنیا به خوبی بربیاید.

دولت کانادا در نظر دارد . . .
ادامه مطلب (کلیک کنید)